Appartamento Reginella

  • 45 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 2 επισκέπτες
  • 1 κρεβάτι

Το Appartamento Reginella Νάπολη βρίσκεται μόλις 1 χλμ. από το Παρεκκλήσιο Σανσεβέρο και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Piazza Cavour, ο οποίος είναι σε απόσταση 400 μέτρων.

Το Appartamento Reginella διαθέτει μπαλκόνι και χώρο καθιστικού, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Απολαύστε άνετο μπάνιο του καταλύματος, εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Eπίσης, το κατάλυμα προσφέρει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το Appartamento Reginella διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο για την αυτοεξυπηρέτηση των επισκεπτών.

Το διαμέρισμα απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Museo και σχεδόν 1,1 χλμ. από τον Άγιο Γρηγόριο του Αρμενίου. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Επίσης το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Νάπολι βρίσκεται σε απόσταση 17 λεπτών με τα πόδια. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Tenore βρίσκεται σε απόσταση 550 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Appartamento Reginella Νάπολη
Rebby Home
Τιμή μόνο για κινητά

Rebby Home

7.4
Καλό 29 σχόλια
58 μ από το κατάλυμα
USD 70 USD 63
ανά νύχτα
Preziosi 61
Τιμή μόνο για κινητά

Preziosi 61

8.1
Πολύ καλό 118 σχόλια
62 μ από το κατάλυμα
USD 395 USD 356
ανά νύχτα
Pontenuovo 6E8 House
Τιμή μόνο για κινητά

Pontenuovo 6E8 House

154 μ από το κατάλυμα
USD 139 USD 125
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 17:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Appartamento Reginella;
      Το Appartamento Reginella βρίσκεται κοντά σε Βοτανικοί κήποι Νάπολης.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Appartamento Reginella;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Appartamento Reginella περιλαμβάνουν Πιάτσα Μπελίνι, San Lorenzo Maggiore Church καθώς και ΑστροΝομικό Παρατηρητήριο του Capodimonte.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Appartamento Reginella;
      Η διαμονή στο το Appartamento Reginella κοστίζει 110€.
    • ❓
      Στο το Appartamento Reginella προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Appartamento Reginella περιλαμβάνουν Sorbillo και Di Matteo και απέχουν μόνο 14 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Appartamento Reginella Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο